Dhoma

Shitet nga: Mentor 26 Shk 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shes ormanin, shtratin, dy komodina dhe stazene e tepihit, jane shume te ruajtne. ,

044 126 366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim