Dhoma Fjetje, Krevate dhe mobilje

Shitet nga: Meti 24 Shk 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome e fjetjes e kompletuar. Krevati me jogi, dy dollapa per anash, dollapi i madh, komodina me pasqyre. Ne gjendje shume te ruajtur. Shume pak e perdorur. Tel: 049-555-565. Cmimi i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim