Dhoma Gjumi

Shitet nga: Mobileria Arti 20 Dhj 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

495 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma gjumi me matreal shume cilsor jogi (sungjer i presum , ortopedik) me qmim te volitshem me shumic dhe pakic ,bejm transportin dhe montimin ne tër teritorin e kosoves na kontaktoni
Tel + VIBER : +37744-351-256 dhe ne Facebook : Mobileria Arti
Ne prodhojm te gjitha llojet e mobilje si dhe punojm sipas porosise:
Kuzhina
Dhoma gjumi ( fjetje ) & dhoma te femijeve
Komoda
Tavolina tbukes
Paradhoma Komoda
Tavolina Per Zyre etj...
Qmimi 495 euro 495 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim