Dhoma e Femijeve

Shitet nga: Agron 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e femijeve dy kateshe,e perdorur.Dhoma eshte prodhim italian,ka 3 shtreter..
Dimensionet jane : 3 m gjatesi ,2.60 lartesi dhe 90cm gjeresi.
Cmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim