Dhoma e fjetjës

Shitet nga: agron 11 Jan 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   330 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shitet dhoma e fjetjes,dollapi per garderob ,si dhe nje dollap i vogel me pasyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim