Dhoma e fjetjes

Shitet nga: Demjan 31 Jan 06:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet nje dhome e fjetjes dhe 1 tavoline e punes. Dollapi i 2.00m gjatesi ,2.16m lartesi , 0.54m gjeresia.
Shtrati 1.47m gjeresi 2.10m gjatesi.
1 komod me pasqyr dhe 2 komoda te vogla te gjumit

viber+ 37744131702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim