Dhoma e fjetjes

Shitet nga: Dhoma 15 Sht 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e fjetjes , e kompletuar ne menyr te rregullt dhe eshte funksionale.
Te interesuarit mund te kontaktojn.
Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim