Dhoma e fjetjes

Shitet nga: Dhoma 25 Dhj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e fjetjes dmth pasqyren edhe shtratin kompelt me korniz pa orman, qe nje vit eshte e blere dhe shume pak e perdorur sepse gjindem jasht ne Gjermani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim