Dhoma e gjumit dhe tjera mobile

Shitet nga: Agimii 28 Pri 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e gjumit firma Esmerald esht bler 1300€ shitet per 500€. 1Tepihi hali shitet per 60€. 2Tepihi per koridor shitet per 25€. 3Tavolina shitet per 35€. 4.Komoda e kpucav shitet per 20€. 5. Maqina per 50€. 6Shporeti i druve per 60€. Tê gjitha kto gjera shiten per arsyje se drojm venbanim. Dhoma e gjumi esht si ere. per me shum kontakto ne 044450647.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim