Dhoma gjumi

Shitet nga: Afrim Sadiku 06 Dhj 02:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e gjumit e cila perbehet nga
Shtrati dopio,
vitrina 6 dollapeshe me 2 sirtare
pasqyra e madhe.

Dhoma eshte ne gjendje te mire dhe me cmim te volitshem.

per me shume me kontaktoi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim