Dhoma te fjetjes

Shitet nga: afrim 10 Dhj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen jan te ruajtne dhe shum te mira siq shihen edhe ne foto qe 2 vjet eshte e bleme eshte e shtetit e simpos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim