Dhome

Shitet nga: Fitore 03 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhoma permban 2 kreveta te fjetjes , dollapin e rrobave, dollapin per dekorime dhe kompjutere,nje komodine te vogel dhe nje krevet tjeter qe perdoret per qendrim ditore por edhe per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim