Dhome e Fjetjes

Shitet nga: Ergynesh 21 Gsh 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e fjetjes me cmim 1250 Euro... eshte e kompletuar dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim