Dhome e femijeve

Shitet nga: Sara 06 Sht 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevatin per vajza dhe nje krevat per djem e firmes CILEK si dhe dollapin per femije e perbere prej tri pjeseve (tri ngjyra te ndryshme).
Te gjitha keto jane ne gjendje shume te mire dhe nuk ka nevoje per asnje intervenim apo riparim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim