Dhome e fjejtes

Shitet nga: Fadil 09 Nën 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e fjetjes komplet,e cila eshte shume pak e perdorur.Me qmim te volitshem dhe sipas marreveshjes.
Adresa:Hajvali
Nr.kontaktues:044-152-601/049-152-601
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim