Dhome e fjetjes dhe trapezari

Shitet nga: Emin 27 Gsh 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shesim dhomen e fjetjes e cila permban dollapin, shtratin me dy natkasne dhe komoden me pasqyre, poashtu shesim trapezarine me 6 karriga me dimensione 160cm me 1m, te dyja jane shume pak te perdorura sepse jane perdorur vetem gjate pushimeve, jane pothuajse te reja. Cmimi per dhome te fjetjes eshte 250 euro ndersa cmimi i trapezarise eshte 180 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim