Dhome e fjetjes per femije

Shitet nga: Faton 25 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e gjumit per femije.
Jane 2 shtreter dhe dollapi siq shihet ne foto.
Jane ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim