Dhome e fjetjes

Shitet nga: Faik 30 Dhj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e fjetjes komplet siq shihet ne foto kreveti ormani pasqyrja e gjate komodina tephi dhe perdet e perdorur vetem 6muaj
Qmimi 1100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim