Dhome e gjumit

Shitet nga: Xxxx 13 Jan 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e gjumit prodhim i llesnes eshte ne gjendje shume te mir, nuk eshte perdor gjat, shes komplet setin, nuk i ndaj, dysheku eshte ortopedik ka kushtu 250 euro vetem dysheku,shtrati i ka dimenzionet 2 gjer 2 metra gjat, kurse ormani 1.80 gjer dhe 2m gjat. 400 euro i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim