Dhome fjetje per qift-prodhim i Lesnes

Shitet nga: Bekim 25 Dhj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhome fjetje prodhim i Lesnes . Dhoma eshte per qift dhe eshte ne gjendje shume te mire. Ka dy dollapa. Njeri eshte 2.10 metra ndersa tjetri 1 meter. Mund te vendoset ndaras njeri tjetrit. Shtrati eshte 2.20 me 1.80 metra. Jane dy komoda nga 0.50 metra anash krevatit dhe pasqyra me dollap me gjatesi 1.46


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim