Dhome gjumi e kompletuar

Shitet nga: Sabri 17 Tet 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Krevati ( kualitet i larte per fjetje ) , dy dollapa , mbajtsja e shminkave me pasqyre dhe tabure ( ulesen ) , jane me gjendje shume te mire dhe me çmim tejet te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim