Dhome gjumi

Shitet nga: Vjosa 11 Shk 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes, dhome gjumi, ne gjendje perfekte dhe shume pak e perdorur!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim