Dhome gjumi

Shitet nga: Arta 01 Sht 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dimensionet e shtratit: 160 x 200 cm

Dhoma eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte blere para 1 viti ne Mobin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim