Dhome gjumi

Shitet nga: Merita B. Kallaba 28 Gsh 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi prodhim i Lesnes ka shtratin, komoden me pasqyre, dy komodina te vogla dhe mobilien per rroba.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim