Dhome gjumi

Shitet nga: Bimi 18 Dhj 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet dhoma e gjumit shum pak e perdorur,dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim