Dhome gjumi

Shitet nga: Aaa 26 Shk 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes korinizen e shtratit te fjetjes pa jog vetem korniza edhe pasqyrja me ulse me dy dollapa anash po qshtu dhe korniza ka dy dollapa anash nuk eshte i perdorur shume eshte i rujtun eshte dru i zir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim