Dhome per Femije. CMIMI ME MARRVESHJE

Shitet nga: Saranda 01 Maj 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
-Dhome per femije djeme/vajza. Materiali mediapan i plastifikuar ngjyre e gjelbert.
-Ne dhome perfshihet shtrati me dyshek,komodina afer shtratit,tavolina e punes/kompjuterit, dy dollapa per rroba,komodina per TV dhe kendore per zbukurime/libra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim