Dhome per femij

Shitet nga: Alije 15 Nën 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e femijeve dhe tepihen 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim