Dhome per femije

Shitet nga: Blendi 15 Pri 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shtreterit, dollapi i rrobave, tavolina e punes se bashku me dollapet per gjera personale si dhe nje dollap me rafte dhe vend per rroba.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim