Dhome per femije

Shitet nga: Bekim 23 Dhj 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhome per femije ne gjendje shume te mire. Dhoma ka dollapin me tri dyer , krevatin per dy femije tavolinen e punes dhe nje dollap shtese per gjera tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim