Dhome

Shitet nga: Mon 22 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes krevatin dhe komoden, ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim