Dhomen e gjumit e perber prej pes elementeve

Shitet nga: +37744735556 16 Jan 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e gjumit e perber prej pes elementeve
Dhom e re praktike per te fjetur e pa demtuar dhe e pa shfrytzuar kjo dhom perbeht nga komodina me pashqyre tavolina kompjuteri shtrati me jogi komdina e vogel si dhe ormani pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim