Divani

Shitet nga: lendi 15 Dhj 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Divani ka mundsi te hapet dhe te shfrytzohet per fjetje.
Divani eshte ne gjedje te rregullet
qmimi qe eshte bler divani ka qen 240 euro ndersa shitet per 130
Veq ni plak ka flejt n'to :P :D
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim