Dollap - Pllakar

Shitet nga: Bekim 03 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes pllakar te paperdorur ne gjendje shume te mire. Ngjyra eshre e bardhe.Thellesia eshte 0.80 cm , e gjere 1.60 dhe e gjate 2.40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim