Dollap dhome

Shitet nga: Abda 15 Sht 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dollap dhome ne gjendje te rregullt, gjatesia 3.30cm, lartesia 2.15cm dhe gjeresia 50 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim