Dollap krem

Shitet nga: Nafize 13 Mar 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shes dollapin nga druri ngjyre te kremt dhe te kaft me tri dyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim