Dollap ne shitje

Shitet nga: Abda Sekiraqa 23 Gsh 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dollap dhome ne gjendje te rregullt , gjatesia 3.30cm , lartesia 2.15cm dhe gjeresia 50cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim