Dollap per dhome dite apo gjumi

Shitet nga: Fatime Gashi 03 Gsh 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dollpai eshte i plotesisht i pademtuar dhe i perdorur per nje kohe mjaft te shkurt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim