Dollape 3m

Shitet nga: Niki 12 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dollapat per dhome fjetjeje, jane ne gjendje te mire. Jane te perdorur tre vjet, por jane si te rinje.

Qellimi eshte se dua t'i nderroj mobiljet e shtepise, dhe natyrisht ju ndihmojme ne bartjen e tyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim