Dollape per tesha

Shitet nga: Sabri 17 Tet 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
2 dollapa per tesha , mbrena kan mundsin edhe te varjes , jane ne gjendje fenomenale dhe çmim teper te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim