Dollapin e blere ne MOB IN

Shitet nga: Dollap 23 Nën 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
E shes dollapin ne gjendje te rregullte,eshte blere qe nje vit,dhe eshte ne gjendje te shkelqyer,eshte blere 248€ ,e shes per 110€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim