Dy kauq te blere ne Lesna

Shitet nga: Luli 13 Pri 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dy kauqët e përdorur. Janë në gjendje të mirë dhe të ruajtur. Të dytë shtrihen dhe janë shumë të gjerë. Kauqët e kanë edhe hapësirën në të cilën mund të vendosen shtrojat apo sende tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim