Dy kauqa dhe TV

Shitet nga: Kauqa 20 Dhj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dy kauqa te ngusht nga 90cm gjeresia, te pershtatshem per me nejt gjate dites e sidomos per gjum per nga nje person.
Gjithashtu e shes edhe nje TV samsung te modelit te vjeter.

Cmimet sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim