Dysheket

Shitet nga: Premton 17 Pri 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 3 dyshek 100x200cm dhe nje dyshek 200x200 cm ne gjendje te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim