ERONI METAL GJDO GJE NGA METALI

Shitet nga: ERONI METAL 02 Sht 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Ofrojm krevat kualitativ nga metali me dimenzjone te ndryshme sipas porosis, transporti gratis ne ter teritorin e kosoves!


FOTO. 2 pushimore+tavolina 180
FOTO.1krevat. Çmimi 240
FOTO.2 krevate. Çmimi 270
FOTO. Dekor per foto 50€
FOTO. Tri tavolina 180€
Viber; +38649454710 per detaje dhe gjera te ndryshme kontakto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim