Fotele per fjetje dhe ndej

Shitet nga: Skifta 09 Mar 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Fotele per fjetje dhe ndej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim