Garnitur

Shitet nga: behari 27 Mar 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shitet garnitura gjysme lekur ngjyr vishnje e mbyllt jan pak te demtuar ne ansore ndersa pjesa tjeter osht ne rregull shtrihen edhe per fjetje nr 044 245 682 dhe 049 34 00 58 gjithsej jan dy garnitura gjindemi ne komunen e vushtrris
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim