Garniture shume bashkohore: Versace

Shitet nga: AKS AGENCY 16 Krr 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten Garnitura ne perberje: njësh. dysh dhe treshe.
Garnitura ështe prodhim i "Versace" dhe cmimi real i sa eshte 9200 euro.
Garnituren e kam peshqesh nga nje miki i imi ne perendim.
Pershkak se mua nuk me duhet dhe kam nevoj per orendi te tjera e shes kete garniture me cmim shume te volitshem.
Cilesia e garnitures është nga materjali jashtzakonisht kualitativ.

Per pamjen se si duken po ju japim disa foto:
Per qdo qe ju intereson na kontaktoni.
NSH"AKS-Agency"
Tel: 044 361 089 ose ne 045 903 902
e-mail aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim