KREVAT MODERN PER FEMIJE 140×70 Multifunksional

Shitet nga: Ofertuesi 31 Krr 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Krevati ka masat 140×70, Eshte perdur shume pak prandaj duket shume i ruajtur, mund te perdoret si multifunksional te vendosen anesoret tjera dhe behet si shtrat ose shtrat fonjesh me dy lloj mbrojtese.
Eshte prodhim slloven i blere ne Baby Center, material qualitativ dhe punim shume i mire dhe i qendrueshem.

Gjendet ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim