KREVETA

Shitet nga: valon 15 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

355 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten 2 kreveta si dhe fotelja jane ne gjendje shume shum te mire si dhe te rehatshem per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim